Zleć stworzenie strony www, jeśli:

projektowanie stron internetowych kasia greszta websites
wordpress co to katarzyna greszta websites

Jak wygląda współpraca przy projektowaniu Twojej strony www?

Określimy cel dla Twojej strony internetowej. Ustalimy, po co Ci strona, jakie ma pełnić zadania i jakie ma mieć funkcje (np. mapa, formularz kontaktowy, kalendarz itp). 

Konieczne będzie zgromadzenie materiałów niezbędnych do postawienia Twojej strony www: przede wszystkim zdjęć i tekstów, które mają się znaleźć na stronie. To zadanie po Twojej stronie.

Projektowanie stron www jest po mojej stronie. Stworzę dla Ciebie stronę, która będzie responsywna (dostosowana do urządzeń mobilnych), będzie zawierała wszystkie niezbędne elementy oraz spełniała wymogi dotyczące użyteczności dla klientów.

Wdrożymy Twoją stronę www w oparciu o CMS WordPress. Przygotujemy zaplecze administracyjnego. Zoptymalizujemy Twoją stronę z punktu widzenia SEO czyli przyjazności dla przeglądarek (np. Google).

Ile kosztuje stworzenie strony www?

Za stronę wizytówkę (czyli wszystkie informacje na jednej stronie, bez dodatkowych podstron) zapłacisz około 1000 zł netto. To cena wyjściowa, która zakłada, że Twoja strona nie będzie bardzo skomplikowana. Każda podstrona to dodatkowy koszt około 200 zł za podstronę.

Tworzenie stron www jest jak budowa domu. Bo strony internetowe to takie domy w sieci internetowej i ich ceny różnią się między sobą tak, jak różnią się ceny nieruchomości. Czy będzie to mała strona wizytówka (jak kawalerka) czy może rozbudowana strona z wieloma podstronami (jak dom)? Czy będziesz chciała podłączyć swoje media społecznościowe albo zbierać bazę mailingową, a może prowadzić bloga? Dlatego do każdej strony robimy indywidualną wycenę.

projektowanie stron www kasia greszta websites
projektowanie stron internetowych katarzyna greszta

Co to jest WordPress i dlaczego warto mieć stronę na WordPressie?

WordPress to najpopularniejsza platforma do zarządzania stroną internetową. WordPress jest zupełnie darmowy i daje ogromne możliwości: możesz łatwo aktualizować swoją stronę internetową, a także w każdej chwili zmienić wygląd i funkcjonalność swojej strony www. Główną zaletą WordPressa jest jego popularność.

Co się wydarzy po uruchomieniu strony internetowej?

  • Nauczę Cię obsługiwać Twoją stronę internetową w zakresie niezbędnym do codziennego funkcjonowania strony.
  • Możesz również zlecić mi zarządzanie Twoją stroną www.
jak stworzyć stronę kasia greszta websites

Strona internetowa, którą

Masz pytania dotyczące projektowania strony www?

Sprawdź poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz – napisz do mnie maila na adres kasia@kasiagreszta.pl

Za stronę wizytówkę (czyli umieszczamy całą treść na jednej stronie, bez dodatkowych podstron) zapłacisz około 1000 zł netto. Przeczytaj więcej o cenie zrobienia strony internetowej wyżej na tej stronie. Tutaj możesz zrobić darmową wycenę.

Cały proces, od momentu, gdy dostarczysz mi wszystkie potrzebne materiały (patrz pytanie poniżej) zajmie co najmniej 2 tygodnie – dla strony wizytówki (jedna strona główna, bez podstron). Im więcej podstron i funkcji – tym dłużej. Za każdym razem termin ustalamy indywidualnie.

Musisz mieć przygotowane następujące rzeczy:

  • 3-4 strony internetowe, które Ci się podobają, na których chcesz się wzorować robiąc swoją stronę;
  • czcionka, a właściwie 2-3 czcionki, których będziesz używać na swojej stronie: do tekstów, do tytułów i do nagłówków;
  • wybrane kolory przewodnie dla Twojej strony;
  • zdjęcia – są bardzo ważne; jesli firma opiera się na Tobie – dobrze, żeby to były Twoje zdjęcia; oczywiście możesz też użyć zdjęć z banków zdjęć; kluczowe jest, żebyś miała wybrane kilka-kilkanaście zdjęć na swoją stronę www;
  • teksty na Twoją stronę internetową.

Bez powyższych rzeczy nawet nie ma sensu zaczynać pracy nad stroną internetową.

Wolisz inną opcję?

Nie wiesz, na co się zdecydować i jak zrobić swoją stronę internetową? Przeczytaj artykuł.