Zrób sama stronę w WordPress, jeśli:

jak zrobić stronę w wordpress kasia greszta websites

KursoKonsultacje czyli jak Ci pomogę z WordPress?

KursoKonsultacje to kurs WordPress online połączony z indywidualnymi konsultacjami. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez proces projektowania i robienia strony internetowej w WordPress. Najważniejsze etapy KursoKonsultacji to:

jak stworzyć stronę kasia greszta websites

Hosting i domena

Podpowiem, gdzie łatwo kupić domenę i hosting. Wyjaśnię co to jest hosting, a co to jest domena i pokażę, jak połączyć jedno z drugim.

jak zrobić stronę internetową krok po kroku kasia greszta websites

WordPress od środka

Zainstalujesz WordPressa i zobaczysz, jak wygląda ten system od środka. Wytłumaczę, które rzeczy są najważniejsze, a które możesz pominąć.

projektowanie stron www kasia greszta websites

5 kluczowych wtyczek

Zainstalujesz i pokażę Ci sposób działania 5 najważniejszych narzędzi (wtyczek), dzięki którym głądko zbudujesz stronę internetową.

wordpress co to katarzyna greszta websites

Makieta strony

Zrobisz projekt swojej strony internetowej. To bardzo ważny etap, choć chęsto pomijany. Wybierzesz czcionki, kolory przewodnie i zdjęcia na swoją stronę www.

projektowanie stron internetowych katarzyna greszta websites

Strona na smartfony

Dostosujesz swoja stronę do smartfonów. Pokażę Ci, jak to zrobić i na co zwrócić uwagę, żeby na telefonie Twoja strona www też była mega.

co to jest wordpress katarzyna greszta websites

Komunikacja z klientami

Zrobisz formularz kontaktowy, żeby klienci łatwo mogli Cię znaleźć. A może nawet zdecydujesz się na zbieranie bazy mailingowej swoich klientów.

Ile kosztuje kurs WordPress online?

Kurs

380 netto
 • Kurs WordPress online
 • Nielimitowany dostęp
 • 2 godziny nagrań
 • 10 konkretnych kroków

Konsultacje (opcjonalnie)

500 netto / 5 godzin
 • Indywidualne konsultacje
 • Do wykorzystania w ciągu 12 miesięcy
 • 5 godzin w dogodnej porze
 • Bezpośrednia pomoc w kokpicie WordPress

Masz pytanie dotyczące nauki WordPressa?

Sprawdź poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz – napisz do mnie maila na adres kasia@kasiagreszta.pl

Możemy zacząć od razu, jak tylko przygotujesz wszystkie potrzebne materiały. Sprawdź pytanie poniżej.

Aby zacząć robić stronę internetową, musisz mieć przygotowane następujące rzeczy:

 • 3-4 strony internetowe, które Ci się podobają, na których chcesz się wzorować robiąc swoją stronę;
 • czcionka, a właściwie 2-3 czcionki, których będziesz używać na swojej stronie: do tekstów, do tytułów i do nagłówków;
 • wybrane kolory przewodnie dla Twojej strony;
 • zdjęcia – są bardzo ważne; jesli firma opiera się na Tobie – dobrze, żeby to były Twoje zdjęcia; oczywiście możesz też użyć zdjęć z banków zdjęć; kluczowe jest, żebyś miała wybrane kilka-kilkanaście zdjęć na swoją stronę www;
 • teksty na Twoją stronę internetową.

Bez powyższych rzeczy nawet nie ma sensu zaczynać pracy nad stroną internetową.

To coś więcej niż kurs, bo nie zostawię Cię sama z materiałami do przerobienia, lecz będę Cię osobiście prowadziła przez poszczególne etapy robienia strony internetowej. O tych etapach piszę wyżej na tej stronie. Będę Ci wysyłać gotowe materiały, linki i podpowiedzi na poszczególnych etapach robienia strony www, a czasem zaloguję się na Twoje konto, żeby Ci coś pokazać lub coś z Tobą zrobić. Będziemy oczywiście pracować zdalnie. Jesteś zainteresowana? – zgłoś się!

Podczas robienia swojej strony w WordPress na każdym kroku indywidualnie możesz się ze mną konsultować. Dlatego nazwałam ten program KursoKonsultacje. To coś więcej, niż kurs, przez który przechodzisz sama, ponieważ zrobimy Twoją stronę razem. To z drugiej strony taniej, niż konsultacje i taniej, niż zlecenie zrobienia strony, bo będziesz korzystać z gotowych instrukcji i robić stronę sama. Cena będzie zależała od ilości czasu, który będziesz potrzebowała na zrobienie swojej strony internetowej – głównie od tego, jak bardzo będziesz samodzielna przy robieniu strony www. Wynagrodzenie za materiały, które Ci udostępnię to 380 zł netto (KURSokonsultacje). Godzina konsultacji ze mną kosztuje 150 zł netto (kursoKONSULTACJE). 

Myślę, że zajmie Ci to co najmniej tydzień, zakładając, że codziennie będzie pracować nad stroną. Oczywiście liczę ten czas od momentu, gdy będziesz miała przygtowane wszystkie potrzebne rzeczy, o których piszę powyżej. Jeśli strona będzie prosta, a Ty będziesz jej poświęcała dużo czasu codziennie, to nawet może udać się szybciej. Z kolei – jeśli chcesz zbudować bardziej rozbudowaną stronę – wówczas cały proces może trwać dłużej.

Jeśli zrobisz stronę sama, na podstawie mojego kursu WordPress online, to zapłacisz tylko za hosting i domenę. W pierwszym roku nie powinnaś przekroczyć 50 zł netto za te dwie rzeczy. Sam WordPress jest darmowy. Ma oczywiście dużo płatnych opcji, ale budując Twoją stronę będziemy się opierać tylko na bezpłatnych narzędziach.

Wolisz inną opcję?

Nie wiesz, na co się zdecydować i jak zrobić swoją stronę internetową? Przeczytaj artykuł.