Zrób sama stronę w Wix, jeśli:

jak zrobić stronę internetową krok po kroku katarzyna greszta websites

Jak zrobić stronę w Wix?

W Wix zrobisz stronę internetową w 1 dzień!

Wix to bardzo prosty kreator do tworzenia mega-stron internetowych. Jednak zapoznanie się z nim może Ci chwilę zająć. Skorzystaj z kursu Wix. Tłumaczę i pokazuję krok po kroku, jak zrobić stronę w kreatorze Wix.

Masz pytanie dotyczące kursu Wix?

Sprawdź poniżej odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz – napisz do mnie maila na adres kasia@kasiagreszta.pl

Kurs jest dostępny na platformie Udemy, więc jego cena jest zmienna 🙂 Serio. Możesz uzyskać dostęp do kursu już za 49 zł. Jeśli aktualnie na Udemy cena jet wyższa – napisz do mnie.

Kurs trwa niecałe 3 godziny. To nagrane filmiki i dodatkowe materiały, które pomogą Ci zrobić stronę internetową w Wix. Dostajesz dożywotni dostęp do kursu, więc możesz z niego korzystać i wracać do niego, kiedy tylko zechcesz. Kurs znajdziesz pod tym linkiem.

Po moim kursie Wix powinnaś być w stanie zrobić swoją stronę internetową nawet w 1 dzień. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak duża i jak bardzo skomplikowana ma być Twoja strona.

Wix to platforma, na której płaci się abonament za zbudowanie i utrzymywanie swojej strony. Możesz mieć nawet stronę za darmo, ale wtedy nie będziesz miała swojej domeny czyli indywidualnej nazwy strony. Ceny w Wix dla strony internetowej z własną domeną zaczynają się od 200 zł za rok (w tym jest już uwzględniony hosting), ale jeśli trafisz na promocję (a są bardzo często), to zapłacisz połowę ceny.

Chcesz zrobić stronę w Wix?

Wolisz inną opcję?

Nie wiesz, na co się zdecydować i jak zrobić swoją stronę internetową? Przeczytaj artykuł.