Katarzyna Greszta

Motto mojego biznesu:

MEGA-STRONA
MEGA-PROSTO

MEGA-STRONA

Twoja strona www to Twój dom w internecie. Warto, żebyś ją kochała i dbała o nią. Jak zrobić taką stronę?

Moja firma zrodziła się właśnie z potrzeby zrobienia mega-strony dla mojego pierwszego biznesu marzyszbiegnij. Nigdy nie pokochałam strony internetowej, którą zrobił mi programista. Czułam się z nią tak, jak w obcym wynajmowanym mieszkaniu, w którym mieszkałam po studiach. Niby miało wszystko, co trzeba, ale nie było wspaniałe. Nic w nim nie mogłam zmienić ani zaprojektować po swojemu. Miałam wprawdzie wszystkie potrzebne sprzęty: łóżko, biurko, szafę, biblioteczkę – ale to nie było moje, nie kochałam tego mieszkania. Teraz wreszcie mieszkam w domu, który zbudowaliśmy „na miarę„. Jest takie, jak sobie wymarzyłam i działa tak, jak chcę.

Podobnie jest z moją stroną internetową marzyszbiegnij. Dopiero, gdy zrobiłam ją sobie sama, od zera, całkowicie po swojemu – dopiero wtedy ją pokochałam. A przy okazji odkryłam, że robienie stron internetowych świetnie mi wychodzi. I tak urodziła się moja druga firma, w której właśnie jesteś.

MEGA-PROSTO

Uwielbiam proste rozwiązania.

Nie chcę, żeby robienie strony internetowej kojarzyło Ci się z czymś negatywnym. Nie chcę, żebyś myślała, że to droga przez mękę i najlepiej trzymać sie od tego z daleka. Albo, jeszcze gorzej, że tego nie ogarniesz. Zobaczysz, jak może powstać Twoja strona internetowa krok po kroku. Zapewniam Cię, że ogarniesz. Tak, jak ogarniasz swój dom.

Pomogę Ci zrobić stronę internetową w prosty sposób. Krok po kroku i z przyjemnością. Rozwikłamy tajemniczy język informatyków i ogarniesz wszystko sama. Pokażę Ci, że WordPress nie jest taki straszny, jak go malują, a fachowe nazwy okazują się łatwe do zrozumienia. I że naprawdę musiałabyś się bardzo postarać, żeby wyrzucić stronę „w kosmos”.

Zanim zaczniesz robić swoją stronę internetową:

Co jest dla mnie ważne:

Co robię po godzinach:

Nazywam się Katarzyna Greszta. Jestem zapaloną biegaczką i wierzę w to, że aktywność przedłuża nasze życie i poprawia zdrowie. Wydałam planer dla biegaczy i osób, które chcą zacząć biegać, który motywuje już setki osób do biegania. Zapraszam Cię na moją stronę marzyszbiegnij.pl

Odkąd mieszkam w domu, odkryłam w sobie pasję do dłubania w ziemi. Uwielbiam patrzeć, jak posadzone małe roślinki zamieniają się we wspaniałe ogrodowe bohaterki.

Strona internetowa krok po kroku

Pomogę Ci. Zrobimy stronę www tak, jak Ci najbardziej odpowiada. Wiem, że każdy ma swoje ulubione metody działania. Zdecyduj, jak chcesz współpracować ze mną.

Dam Ci wiedzę i narzędzia potrzebne do zrobienia strony firmowej bez zbędnych nerwów i wydatków. Lubię proste rozwiązania. Jestem marketingowcem z pasją wspierania kobiet, które zakładają własne firmy. Jestem tutaj, aby pomóc Ci ustawić Twoją firmę w internecie. I żebyś mogła zrobić to po swojemu.

Zapraszam,
Katarzyna Greszta.

Moje liczby:

+ 0
lat w marketingu
0
nastolatków w domu
0
km biegania w tygodniu
+ 0
kroków dziennie